Strona i lista dyskusyjna o leczeniu cukrzycy pompą insulinową.

Nowy numer Active – recenzja

W sieci salonów Empik pokazał się już trzeci numer Activa. Jest jeszcze lepszy niż poprzednie i jak zwykle niesamowicie pozytywnie nastrajający – coś dla oka i przede wszystkim dla ducha. W tym numerze sylwetki słodkich gwiazd: Ireneusz Dudek i Sharon Stone, reportaż ze zdobycia Mont Blanc przez Wojtka Opatowicza, któremu cukrzyca nie przeszkadza w realizowaniu swoich marzeń, pamiętnik rodzica dziecka z cukrzycą, kolejne przygody i łamigłówki dla najmłodszych z Jurkiem Kangurkiem, oraz stałe rubryki: psychologiczna, z poradami Jacka Santorskiego oraz kulinarna, z przepisami Kurta Schellera – tym razem z pełną wartością energetyczną (węglowodany, białka i tłuszcze) prezentowanych dań.

Active można nabyć także w sieci restauracji Greenway i niektórych poradniach diabetologicznych. Można również zaprenumerować magazyn: w tym celu należy się skontaktować z Redakcją: ul. Genewska 18, 03-940 Warszawa, tel. 022 617 93 23, 617 93 86.

Tagged as: , , ,

Categorised in: Cukrzyca, Przegląd prasy

Dodaj komentarz

Certyfikaty

Stosujemy się do standardu HONcode dla wiarygodnej informacji zdrowotnej Stosujemy się do standardu HONcode dla wiarygodnej informacji zdrowotnej:
sprawdź tutaj.

Newsletter o cukrzycy

Newsletter pompa insulinowa

Chcesz dostawać wiadomości o cukrzycy na swoją skrzynkę pocztową? Zapisz się na Newsletter, raz w miesiącu dostaniesz wszystko ładnie zebrane.

%d bloggers like this: