Strona i lista dyskusyjna o leczeniu cukrzycy pompą insulinową.

Płynna Glukoza pomocna w hipoglikemii

Płynna glukozaOtrzymaliśmy od firmy Medmess informację prasową o nowym produkcie który może bardzo się przydać osobą z cukrzycą.

1WW to szybko wchłaniająca się płynna glukoza. Każdy, zagrożony hipoglikemią może bez problemu użyć jej w chwilach gwałtownego spadku poziomu glukozy we krwi. W wielu przypadkach może to nawet uratować życie chorego.

Kiedy nastąpi hipoglikemia – spadek glukozy we krwi, powinno się jak najszybciej przyjąć 10-20 g szybkodziałających węglowodanów (o wysokim indeksie glikemicznym). Najlepiej spożyć 1-2 torebki Płynnej Glukozy 1 WW. Po 15 min. należy zmierzyć poziom cukru i w razie potrzeby przyjąć kolejne 1-2 saszetki 1WW.

Płynna Glukoza 1 WW jest nie tylko szybko działająca, ale i również łatwa w użyciu. Należy rozerwać saszetkę w miejscu nacięcia i dwoma palcami wycisnąć zawartość do ust.

W opakowaniu znajduje się 10 saszetek. 1 saszetka zawiera policzalną ilość węglowodanów i odpowiada około 1WW.

Płynną glukozę 1WW stwożono tak by umożliwić aktywny tryb życia diabetykom. Elastyczna, aluminiowa saszetka doskonale chroni Płynną Glukozę 1 WW przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak nacisk czy woda. To czyni Płynną Glukozę 1WW idealnym kompanem, gdy jesteś w podróży, w pracy lub gdy uprawiasz sporty. Można ją mieć zawsze przy sobie w kieszeni, torebce, plecaku.

Cena opakowana – 16,70zł. a dystrybutorem jest Medmess

Źródło: informacja prasowa  Medmess

Tagged as: , , ,

4 komentarze »

 1. osobĄ… chyba osobOM chorym na cukrzycę

 2. 1 opakowanie (16,70 pln ) = 10 WW
  Coca Cola 1 l ( +- 4,5 pln) = 10 WW
  jeszcze jakies pytania?

 3. -bartku
  tylko litrowa butla Coli na dłuższą metę jest dość upierdliwa…..
  noszenie 4-6 saszetek jest o wiele bardziej wygodne… a za wygodę trzeba płacić

 4. kompletnie zapomniałem o tym poście.właśnie kilka tygodni temu znalazłem w końcu ww glukozę u siebie w mieście.faktycznie jeśli ma się wyregulowana glikemię, to można spokojnie kupić sobie pudełko i nosić ze 2 szt. w kieszeni na wszelki wypadek.u siebie natomiast zaobserwowałem coś dziwnego.otóż w wypadku hipo podnosi mi ona cukier dużo wolniej niż np. cola.dziwne, bo tu i tu indeks jest zdecydowanie wysoki.nie wiem, kwestia bąbelków czy co?nie żebym był jakimś orędownikiem picia coli, bo w gruncie rzeczy uważam ją za syf, jednak różnica w szybkości działania jest ogromna.myślałem, że to może jakieś indywidualne predyspozycje mojego organizmu, ale po rozmowie z kilkoma słodkimi okazuje się, że nie tylko ja tak mam.ot, ciekawostka.pozdrawiam


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function ereg() in /wp-content/themes/mimbopro/comments.php:41 Stack trace: #0 /wp-includes/comment-template.php(1472): require() #1 /wp-content/themes/mimbopro/single.php(46): comments_template() #2 /wp-includes/template-loader.php(74): include('/wp-content/the...') #3 /wp-blog-header.php(19): require_once('/wp-includes/te...') #4 /index.php(17): require('/wp-blog-header...') #5 {main} thrown in /wp-content/themes/mimbopro/comments.php on line 41