Strona i lista dyskusyjna o leczeniu cukrzycy pompą insulinową.

Zmiana wyglądu pompy

Medtronic MiniMed Paradigm insulin pump jako dalmatyńczyk

Najlepsze i najnowsze popularnie nazywane „skórki” są świetnym sposobem na wyrażenie własnego siebie za pośrednictwem telefonów komórkowych czy też odtwarzaczy mp3. Teraz firma Medtronic MiniMed przedstawia swoje „skórki” to pomp insulinowych z serii Paradigm.

Medtronic MiniMed ma wiele różnorodnych „skórek”, które podnoszą walory estetyczne pomp insulinowych, pozwalając na odbicie osobowości ich właścicieli, ich stylu życia, ich zainteresowań. Wysokiej jakości „skórki” są wykonane z Vinylu, w którym jedna część jest pokryta specjalnym klejem, dzięki któremu łatwo możną ją przytwierdzić do pompy insulinowej.

Po odklejeniu nie pozostawiają żadnych pozostałości , co pozwala, na usuwanie skórki i zakładanie nowej tak często jak tylko ma się na to ochotę.

Więcej informacji na stronie producenta http://www.minimed.com/products/insulinpumps/skins/

No cóż, teraz należy się zastanowić kiedy ten bajerek przyjdzie do nas. Myślę, że szybciej będzie jak znajdziemy dystrybutora, który będzie to sprowadzał z USA. Jestem pewien, że byłoby mnóstwo zainteresowanych.

Misiek

Źródło: DiabetesHealth Magazine, February 2007.

Tagged as: , ,

Categorised in: Cukrzyca, Pompy insulinowe

2 komentarze »

  1. niedługo kupuję sobie pompę i chciałbym zamówić jakiś taki „skin” właśnie. nikt nic nie wie czy można sobie zamówić jakoś taki skin do Polski?? albo najlepiej zrobić swój własny i żeby go zrobili na zamówienie 😀

  2. Wiem, że Roche od czasu do czasu na prośbę użytkowników przesyła takie skiny. Najlepiej jednak zadzwonić do firmy, w której kupujesz pompę i zapytać. Ja mam Spirita i jedna z moich znajomych, której maleństwo też ma tą pompę, dostała od przedstawiciela takiego skina.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function ereg() in /wp-content/themes/mimbopro/comments.php:41 Stack trace: #0 /wp-includes/comment-template.php(1472): require() #1 /wp-content/themes/mimbopro/single.php(46): comments_template() #2 /wp-includes/template-loader.php(74): include('/wp-content/the...') #3 /wp-blog-header.php(19): require_once('/wp-includes/te...') #4 /index.php(17): require('/wp-blog-header...') #5 {main} thrown in /wp-content/themes/mimbopro/comments.php on line 41