Michał Jeliński będzie mowił o cukrzycy w Radiu Zet

0
4055

Michał Jeliński Accu-ChekMistrz Olimpijski, Michał Jeliński dość często jest na łamach naszego blogu. Jest on jedną z postaci które są symbolem dla wszystkich osób z cukrzycą pokazując, że można z tą chorobą żyć i to żyć bardzo aktywnie. Jeśli chcecie posłuchać jak Michał, Mistrz Olimpijski, Ambasador Marki Accu-Chek, radzi sobie ze swoją cukrzycą to już w najbliższy poniedziałek, 1 marca będzie on Gościem Specjalnym porannego programu Dzień Dobry Bardzo w Radio Zet. Sam program postaram się oczywiście nagrać i umieścić tutaj dla tych którzy przegapią albo nie mogą słuchać.

Zgodnie z informacją przedstawioną przez dystrybutora glukometrów i pomp insulinowych marki Accu-Chek, Michał Jeliński opowie między innymi o tym, jak realizuje swoje marzenia i pasje mimo cukrzycy, jak udało mu się zdobyć złoty medal olimpijski oraz cztery tytuły mistrza świata w wioślarstwie.

Jak mówi Rafał Walas, Dyrektor działu Diabetologii Roche Diagnostics Polska:

Cieszymy się, że udało nam się wygrać aukcję Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy na współprowadzenie porannego programu w Radio Zet. Dzięki temu będziemy mieli okazję poruszyć temat cukrzycy na antenie jednej z największych ogólnopolskich rozgłośni radiowych. Mamy nadzieję dać pozytywne przesłanie wszystkim ludziom z cukrzycą i ich bliskim. Nasz komunikat jest prosty: „posłuchajcie, Wasze życie może być pełne radości i marzeń, Michał Jeliński jest taki jak Wy, ma lepsze i gorsze dni, nie bójcie się marzyć i realizować swoje marzenia”.

Marka Accu-Chek od wielu lat wspiera Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Udział w akcji „Policz się z cukrzycą” organizowanej przez WOŚP, czy przeprowadzanie ogólnopolskich, bezpłatnych pomiarów cukru we krwi to tylko kilka przykładów owocnej współpracy marki Accu-Chek z Fundacją. Warto też podkreślić, że na przestrzeni ostatnich 4 lat prawie pół tysiąca dzieci w Polsce otrzymało od Orkiestry istotną pomoc w walce z cukrzycą w postaci pomp insulinowych Accu-Chek Spirit i glukometrów Accu-Chek.

Naturalną kontynuacją tego pozytywnego przesłania do diabetyków jest także konkurs Accu-Chek, „Mam Pasję!” organizowany przy współpracy z portalem www.mojacukrzyca.org oraz magazynem Glukomag. Według informacji organizatorów, odzew na konkurs jest fantastyczny. Minął dopiero tydzień od startu, a już zgłaszają się osoby w różnym wieku, od dzieci, aż po dorosłych. Wszystkich Uczestników łączy jedno, pasja. Jak piszą w swoich zgłoszeniach, właśnie pasja pomaga im z radością przeżywać każdy dzień i motywuje do lepszej samokontroli cukrzycy. Szczegóły konkursu znajdują się na stronie www.accu-chek.pl. Zgłoszenia można przesyłać do 19 marca do południa.

Źródło: Informacja prasowa Roche Diagnostics Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.