Szkolenie: Cukrzyca typu 1 dla początkujących juz niedługo!

0
3096

Do wszystkich tych, którzy są dopiero na początku swojej drogi z cukrzycą typu 1: zapraszamy na szkolenie „Cukrzyca dla Początkujących”.

Jeśli cukrzycę zdiagnozowano u Ciebie podczas ostatniego roku albo dopiero od niedawna cukrzycę typu 1 ma Twoje dziecko. Jeśli jesteś na początku drogi i cały czas cukrzyca Cię zaskakuje, jeśli chcesz usystematyzować swoją wiedzę, dowiedzieć się czegoś nowego i porozmawiać o życiu z cukrzycą nie tylko z lekarzem, ale i osobą, która sama ma cukrzycę od ponad 20 lat, to to szkolenie jest właśnie dla Ciebie.

Podczas szkolenia „Cukrzyca dla początkujących” będziemy omawiać wszystkie związane z cukrzycą, ale i nie tylko, aspekty. Będziemy mówić nie tylko o samej chorobie, jej przyczynach i skutkach, ale także o związanych z nią zmianach, nie tylko tych z kategorii „jedzenie i insulina”. Postaramy się, by Wasza wiedza o praktycznych aspektach życia z cukrzycą, była jeszcze większa. Bo im więcej wiesz, tym lepiej możesz sobie z nią radzić.

CO będzie na szkoleniu i dla Kogo jest to szkolenie?

„Cukrzyca dla początkujących”. Szkolenie dla osób z cukrzycą typu 1 (i ich rodzin), które dowiedziały się o diagnozie w ostatnich 12 miesiącach

GDZIE odbędzie się szkolenie?

W Warszawie. Dokładne informacje – po wysłaniu zgłoszenia

KIEDY?

11 grudnia (sobota). Dokładne informacje – dotyczące godzin – również po wysłaniu zgłoszenia

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Jest ono jednak szkoleniem zamkniętym, wobec czego wszystkich chętnych obowiązują zapisy.

A jak się zapisać? Napisać na adres e-mailowy info@edu-cukrzyca.pl i wyrazić chęć udziału w spotkaniu.

Więcej informacji: www.edu-cukrzyca.pl i info@edu-cukrzyca.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.