Szkolenie „ŻYĆ AKTYWNIE Z CUKRZYCĄ” Katowice

0
2091
szkolenie żyć aktywnie z cukrzycą Katowice

szkolenie żyć aktywnie z cukrzycą  KatowiceZ uwagą śledzę aktywność Kasi Gajewskiej i jej inicjatywy szkoleniowej „Edu Cukrzyca”. Szkolenia te są naprawdę ciekawie prowadzone i poruszają wszystkie aspekty normalnego, codziennego życia cukrzyka dlatego cieszą się dużą popularnością. Warto więc wspomnieć że 11 września 2010 w Katowicach obędzie się pierwszy raz poza Warszawą szkolenie „ŻYĆ AKTYWNIE Z CUKRZYCĄ”.

Poniżej przekazuję to co dostałem od Kasi

EDU-CUKRZYCA po raz kolejny zaprasza na szkolenie „Żyć aktywnie z cukrzycą”. Po spotkaniach w Warszawie, nadszedł czas na inne polskie miasta. Tym razem, we wrześniu, spotkamy się w Katowicach.

Co będzie tematem szkolenia?

Podczas szkolenia prowadzonego przez dr hab. Ewę Pańkowską i Katarzynę Gajewską (wcześniej Tupaczewską) – cukrzyka od 23 lat, poznamy teorię i praktykę funkcjonowania z cukrzycą w wysiłku fizycznym. Dowiemy się, jak wysiłek wpływa na organizm osoby z cukrzycą, jak najlepiej przygotować się do uprawiania sportu i jak unikać stanów zagrażających bezpieczeństwu utrzymując prawidłową kontrolę glikemii w czasie dni związanych z aktywnością fizyczną. Szkolenie omawia problemy z wysiłkiem fizycznym u cukrzyków z pompa insulinową jak i używających penów.

Przede wszystkim, będziemy się jednak dzielić własnymi doświadczeniami i z nich wyciągać wnioski. Postaramy się stworzyć szkic „przewodnika diabetologicznego” dla większości rodzajów dyscyplin sportowych, także tych mniej  popularnych – m. in. nart biegowych, żeglarstwa czy nurkowania.

W ramach szkolenia zdobyta wiedza zostanie praktycznie zastosowana podczas wspólnego spaceru.

Gdzie będzie szkolenie?

Po raz pierwszy w historii – poza Warszawą. Spotkamy się w KATOWICACH. Dokładne informacje (z adresem, mapką itp.) otrzymacie Państwo po zgłoszeniu się na szkolenie.

A jak się zgłosić? Napisać e-mail na adres info@edu-cukrzyca.pl

Kiedy będzie szkolenie?

Szkolenie Edu-Cukrzyca w Katowicach odbędzie 11 września (sobota) 2010.

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

ZAPRASZAMY!

Partnerami szkolenia jest forma Roche, producent marki Accu-Check

Zgłoszenia i więcej informacji – także na temat samego projektu Edu-cukrzyca – na stronie www.edu-cukrzyca.pl i pod adresem e-mailowym: info@edu-cukrzyca.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.