Zmiana wyglądu pompy

2
1779

Medtronic MiniMed Paradigm insulin pump jako dalmatyńczyk

Najlepsze i najnowsze popularnie nazywane „skórki” są świetnym sposobem na wyrażenie własnego siebie za pośrednictwem telefonów komórkowych czy też odtwarzaczy mp3. Teraz firma Medtronic MiniMed przedstawia swoje „skórki” to pomp insulinowych z serii Paradigm.

Medtronic MiniMed ma wiele różnorodnych „skórek”, które podnoszą walory estetyczne pomp insulinowych, pozwalając na odbicie osobowości ich właścicieli, ich stylu życia, ich zainteresowań. Wysokiej jakości „skórki” są wykonane z Vinylu, w którym jedna część jest pokryta specjalnym klejem, dzięki któremu łatwo możną ją przytwierdzić do pompy insulinowej.

Po odklejeniu nie pozostawiają żadnych pozostałości , co pozwala, na usuwanie skórki i zakładanie nowej tak często jak tylko ma się na to ochotę.

Więcej informacji na stronie producenta http://www.minimed.com/products/insulinpumps/skins/

No cóż, teraz należy się zastanowić kiedy ten bajerek przyjdzie do nas. Myślę, że szybciej będzie jak znajdziemy dystrybutora, który będzie to sprowadzał z USA. Jestem pewien, że byłoby mnóstwo zainteresowanych.

Misiek

Źródło: DiabetesHealth Magazine, February 2007.

2 KOMENTARZE

  1. niedługo kupuję sobie pompę i chciałbym zamówić jakiś taki „skin” właśnie. nikt nic nie wie czy można sobie zamówić jakoś taki skin do Polski?? albo najlepiej zrobić swój własny i żeby go zrobili na zamówienie 😀

  2. Wiem, że Roche od czasu do czasu na prośbę użytkowników przesyła takie skiny. Najlepiej jednak zadzwonić do firmy, w której kupujesz pompę i zapytać. Ja mam Spirita i jedna z moich znajomych, której maleństwo też ma tą pompę, dostała od przedstawiciela takiego skina.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.