Lista dyskusyjna

Nasza lista dyskusyjna powstała po to aby można było swobodnie rozmawiać o wszelkich sprawach związanych z cukrzycą i nie tylko. Chcemy na niej wymieniać się radami na temat życia z pompą insulinową, doboru zestawów infuzyjnych czyli wkłuć do Waszych potrzeb i preferencji ale lista jest otwarta i nie chcemy ograniczać się jednak tylko do tematów związanych z nią. Piszczcie na dowolny temat który Was interesuje pamiętając tylko aby szanować zdanie innych i stosować się do net etykiety.

Dlaczego lista dyskusyjna a nie forum o cukrzycy?

Jest mnóstwo powodów dla których wolimy listę a nie forum przez WWW. Jednym z nich jest nasze własne lenistwo bo wolimy co rano dostać porcję listów do skrzynki i odpowiedzieć na nie w wolnym czasie niż pamiętać aby zalogować się na stronę WWW i szukać co kto nowego napisał. Jest to wygodniejsza forma dostawania codziennych newsów o cukrzycy czy pompach insulinowych. Zapisz się i sprawdź!

Zapis na listę, wypisanie się z listy i zarządzanie swoimi danymi dostępne jest pod adresem: https://pompiarze.pl/mailman/listinfo/pompiarze-l