Magazyn dla ośb chorych na cukrzycę PEN już online

1
1775

Kochani Czytelnicy, dostaliśmy informację od naszej autorki Magdy , że magazyn PEN jest już dostępny w Internecie. Magazyn dla cukrzyków PENPismo to jest skierowane do osób chorych na cukrzycę oraz zmagających się z problemem otyłości. Istnieje od trzech lat i stara się na swoich łamach pokazywać, że z cukrzycą można żyć aktywnie, a zdrowy styl życia może być atrakcyjny.

W piśmie tym możecie znaleźć omówienie nowoczesnych metod leczenia cukrzycy, porady psychologiczne, informacje o organizacjach zajmujących się niesieniem pomocy osobom chorym, wywiady ze znanymi osobami i wiele innych tematów.

To naprawdę dobra informacja, że magazyn medyczny PEN dostępny jest również w wersji elektronicznej.

Na stronie internetowej www.magazynpen.pl jest bezpłatny dostęp do archiwum magazynu PEN od początku jego istnienia. Przejrzysty układ strony pozwala łatwo znaleźć interesujące materiały. Redakcja pisma zachęca również do współtworzenia elektronicznego wydania magazynu PEN i nadsyłania materiałów na interesujące tematy.

Na naszej stronie, dzięki uprzejmości Redakcji był publikowany cykl artykułów ” Naucz swego nauczyciela” który jest dostępny także jako plik PDF do pobrania. Wkrótce też pojawi się u nas nowy artykuł, ktory Magda opublikowała w magazynie.

Z naszej strony pozdrawiamy redakcję i życzymy im dużo czytelników.

Rafał

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.