Co w czwartym numerze kwartalnika „Active”?

0
2907

okładka kwartalnika ActiveNowy rok już się zaczął, ale wróćmy do ostatniego numeru „Active – ciesz się życiem” jeszcze z zeszłego roku.

Jak zwykle znajdziemy w nim rozmowy ze „słodkimi”. Pierwszym z nich jest Grzegorz Mularczyk z Ząbkowic Śląskich, który na cukrzycę zachorował w wieku 23 lat. Oczywiście na początku nie dopuszczał do siebie tej myśli, ale teraz cukrzyca nie przeszkadza w rozwijaniu jego pasji, a są nimi teatr oraz sport. Od dwóch lat określa się mianem „cyborga”. W wywiadzie dowiecie się co to oznacza 😉

Drugą słodką osobą jest Szymon Wieczorkiewicz – student Akademii Muzycznej w Poznaniu, którego życie kręci się wokół muzyki. On też – jak wielu z nas – jest zadowolonym z życia pompiarzem.

Active przedstawia także słynnego, słodkiego człowieka, którym w tym numerze jest 36-letni amerykański aktor – Dorian Gregory.

Psycholog społeczny – Jacek Santorski – podpowiada jak rozmawiać, aby pozbyć się negatywnych emocji i nie zrażać do siebie innych osób. Na końcu jego artykułu pojawia się słowo, które być może niedługo wejdzie do terminologii medycznej.

Podobnie jak w poprzednim numerze i teraz możemy przeczytać zwierzenia mamy 8-letniej Marysi.

spis treściPonieważ trwa zima, Active proponuje kilka niezawodnych sposobów na aktywne spędzanie czasu właśnie o tej porze roku oraz prezentuje kosmetyki, które na pewno ochronią naszą skórę przed mrozem i wiatrem.

Swoje wykwintne dania prezentuje Kurt Scheller, a dzieciom umili czas Jurek Kangurek. A oprócz tego jeszcze kilka ciekawych tekstów i – naturalnie – nasz „pompiarski” artykuł. Aha, oczywiście są nagrody za najciekawsze e-maile oraz listy!

Czwarty numer „Active – ciesz się życiem” pokazuje też dwie nowości: Accu-Chek Link Assist – urządzenie pomagające założyć zestaw infuzyjny oraz Accu-Chek Go – najnowszy glukometr, który już niedługo będzie dostępny w Polsce.

Dla zainteresowanych prenumeratą:

„Active – Ciesz się życiem!”

ul. Genewska 18,

03-940 Warszawa

Tel/fax: 022 617 93 23 oraz 022 617 93 86

Pozdrowienia! Monika Szurdyga

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.